Nejlepší iluzionista světa Sergey Vorontsov přichází do Prahy

7.12.2023, 19:00 – 23:00

Nejlepší iluzionista světa přichází do Prahy. Aktuální vítěz prestižní mezinárodní ceny "MerlinAward", Sergey Vorontsov.

Cena vstupenky: 890-1990 Kč
Nejlepší iluzionista světa Sergey Vorontsov přichází do Prahy
  • Adresa:
    5. května 1640/65
    Praha 4 140 00

Zažijte rozdíl mezi každodenním životem a ohromující fantazií tajemného světa iluzí. Zažijte nemožné s Mistrem Sergeyem Vorontsovem, který vytváří úžasné iluze! Ve svých vystoupeních spojuje různé žánry tohoto umění – od mikromagie a čtením myšlenek na dálku až po zmizení aut. Dlouhá léta tvrdého tréninku přinesly Sergeyi jedinečné dovednosti a pomáhají mu provádět nebezpečné triky ve stylu Harryho Houdiniho. Setkáte se s množstvím různých čísel, kde se snaží uniknout z klece, z pout, z lan, z pytlů a z různých dalších překážek. Sergey zdokonaluje a komplikuje triky legendárního Houdiniho, dodává jim množství adrenalinu a rizika. Každý z jeho triků se může náhle změnit a zapříčinit smrt umělce. Sergey Vorontsov ve své práci nepoužívá žádné televizní efekty, úpravy fotografií ani videa. Všechny triky se odehrávají přímo před vašima očima!

Jeho nová show byla nejnavštěvovanější, s rekordně nejvyšší účastí v historii. Sergej Vorontsov, díky této show, dostal 9. listopadu 2019 poprvé Oscara v umění iluze. Jde o nejprestižnější mezinárodní cenu "Merlin Award", která se uděluje nejlepším iluzionistům světa.

Právě tuto show představí Sergey Vorontsov v Praze! Publikum překvapí různými čísly a iluzemi a zopakuje trik, který ho v roce 2017 stál téměř život.