Hvězda stand-up comedy Jim Jefferies se vrací do Prahy

21.4.2023, 20:00 – 22:00

Australského komika Jima Jefferiese je nemožné přehlédnout – pro kanál FX napsal a natočil sitcom Legit, pro stanici Comedy Central produkoval The Jim Jefferies Show a jeho speciály (naposledy Intolerant) patří mezi nejstreamovanější stand-upy na Netflixu.

Cena vstupenky: 1290-1890 Kč
Hvězda stand-up comedy Jim Jefferies se vrací do Prahy
  • Adresa:
    5. května 1640/65
    Praha 4 140 00

Po úspěšném turné Oblivious se teď vrací do Evropy, pražské vystoupení je naplánováno na 21. dubna 2023 do Kongresového centra.

Jefferies patří mezi nejvýraznější komediální osobnosti své generace, jeho humor je často hraniční, i za tou nejdrsnější provokací se ale skrývají vtipné postřehy a humanismus. Jefferiesovy stand-upy jsou chytře vystavěné, nabité ostrými vtipy se skvělým načasováním, nezřídka na hranici humoru a arogance. I proto je tak oblíbený mezi diváky po celém světě. Podstatná část jeho přitažlivosti spočívá též v tom, že vystupuje jako někdo, koho byste si domů na návštěvu nepozvali – s o to větším gustem a pobavením si ale užijete jeho vystoupení.

Když se Jim Jefferies svěřuje, že už nemůže tolik pít, publikum hubatého australského mistra stand-up comedy polituje. Důležitá část jeho veřejné persony totiž spočívá ve stylizaci do hospodského chlápka, který zručně balancuje mezi boomerstvím a podvratností. Jeho pohled na svět jako by vystihovala strategie „naštvat co nejvíce lidí – a pak si se všemi dát pivo“. Což aktuálně potvrzuje ve svém ležérním podcastu Don’t Know About That with Jim Jefferies.