Eva Burešová - České Budějovice

21.3.2023, 20:00 – 22:00

Eva Salvatore Burešová - zpěvačka a herečka - bronzová slavice v závěsu za Ewou Farnou a Lucií Bílou… Mimo účinkování v různých televizních talk show a soutěží hrála např. ve filmu Modrý tygr, v mnoha filmech propůjčila svůj hlas různým postavám a menší, větší nebo hlavní role ztvárnila např. v televizních seriálech Modrý kód, Slunečná, V.I.P. vraždy, Gympl s (r) omezeným, Specialisté, Krejzovi, Jak si nepodělat život a ZOO. 

Cena vstupenky: 480-590 Kč
Eva Burešová - České Budějovice
  • Adresa:
    Senovážné náměstí 248/2
    České Budějovice 370 01

Získala též angažmá v prestižních pražských divadelních scénách jako Divadlo Hybernia (Baron Prášil, Sibyla-královna ze Sáby), Hudební divadlo v Karlíně (Dracula, Jesus Christ Superstar, Vražda za oponou), divadlo Broadway (Hamlet: The Rock Opera), divadlo Radka Brzobohatého (Cyrano), Činoherní klub (Sopranistky), divadlo Palace (Hledám ženu - nástup ihned). Vystoupila též na Letních Shakespearovských slavnostech.

Eva Burešová vystoupí s kapelou Kryštofa Tomečka. Hosté: Kristína Dlouhá - zpěvačka s krásným podmanivým hlasem - vítězka celostátní Porty zaměřené na country a folk v roce 2020. Při zpěvu se doprovází na kytaru. Kristína též hraje na mandolínu, klavír a basovou kytaru. Vystupuje jak sólo, tak v duetu i s kapelou. Kytarový soubor Základní umělecké školy B. Jeremiáše - jsou vybraní studenti této prestižní hudební školy pod vedením lektorky Zlaty Paulové.