Pilníkovo pozdní odpoledne

Šestnáct let! Srdcovku freestylového motokrosaře Petra Piláta čeká další ročník extrémní zábavy, na kterou mohou přijít do Čerčan všichni milovníci parádních triků, vysokých skoků i výfukových výparů. 

Cena vstupenky: děti do 15 let zdarma, 200,- Kč
Pilníkovo pozdní odpoledne
  • Adresa:
    Za Tratí 369,
    Čerčany, 257 22

A na co se můžete těšit? O Freestyle Motocross se postarají nejen čeští skokani, ale dorazí i zahraniční špička! Pilníkovo pozdní odpoledne bude ostrým testem i pro malé svěřence Petra Piláta. V jeho FMX junior akademii vyrůstají nové hvězdičky, které mohou v budoucnu světu ukázat, jak září Česko.

Kluci sice skáčou s motorkami pořádně vysoko, podíváme se ale ještě výš!!! Uvidíme leteckou akrobacii mistra světa elitní letecké série Red Bull Air Race, Martina Šonky!

O zábavu nebude nouze! Fanoušky rozhýbou salta na trampolínách gymnastů Trampolín Praha. Gymnastiku a parkour těch nejmenších nám předvede tým GYMPYŠ.

U motorek rozhodně nesmí chybět kvalitní muzika. Kamarádka Pilníka SABINA KŘOVÁKOVÁ dá pár písniček, ovšem o kompletní hudební program se postarají borci z kapely TOTÁLNÍ NASAZENÍ!

Tak neváhejte a v sobotu 2. července doražte i se svými ratolestmi, pro které boudou připraveny soutěže o skvělé ceny, do Petrova tréninkového centra v Čerčanech. Hlady nezůstanete, bude o vás parádně postaráno od Prague Cateringu!

Těším se na vás!
Petr Pilát

CANA VSTUPENKY: 200,- KČ – dospělý, děti do 15 let zdarma! 
Výtěžek akce darujeme na dobré účely -

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ZDE: https://vstupenky.petrpilat.cz/pilnikovo-pozdni-odpoledne/vstupenky

Kdy: sobota 2. 7. 2022, od 15:00 hod. až 18:00 hod.
Kde: Čerčany (u Prahy) v areálu firmy ŽPSV.
Plán: užít si extrémní, sportovní, dětský den a skvěle se pobavit!