Fenomén MÅNESKIN v O2 Areně

14.5.2022, 20:00 – 21:00

Poté, co se vyšplhali na vrcholy mezinárodních hudebních žebříčků a kralovali pódiím předních evropských letních festivalů, oznamují Måneskin nové termíny přesunutého turné „LOUD KIDS ON TOUR“, jehož součástí bude i pražská zastávka v rámci spolupráce Rock for People Concerts a SodaPop Concerts.

Fenomén MÅNESKIN v O2 Areně
  • Adresa:
    Ocelářská 460/2
    Praha 9 19000

Pražský koncert se uskuteční v O2 areně. VSTUPENKY: Všechny vstupenky zakoupené na původní termín koncertu v síti GoOut zůstávají platné i na nový termín 14. května 2023 do sektoru STÁNÍ.

Předprodej vstupenek do O2 areny startuje v pátek 25. března od 14 hodin v sítích Ticketmaster a Ticketportal.

Díky svému syrovému, energickému a nakřáplému zvuku vrací Måneskin zpět na přední příčky světových hitparád a dokonale jej mísí se současným vkusem. Dvacátníci Victoria (baskytara), Damiano (zpěv), Thomas (kytara) a Ethan (bicí) začínali v roce 2015 jako buskeři vystupující v ulicích Říma a jen o několik let později dobyli svět a stali se jednou z nejpopulárnějších rockových kapel nové generace. 15. července 2021 měl na YouTube celosvětovou premiéru singl s názvem „I WANNA BE YOUR SLAVE“, který za pouhých 24 hodin dosáhl 6,7 milionu přehrání, stal se jednoznačným hitem v 67 zemích a vyšplhal se na první místo v žebříčku YouTube Italia a na dvacáté místo v žebříčku nejlepších světových umělců. Måneskin překonali řadu rekordů a dosáhli prvního místa v žebříčku Spotify Global Top 50 s jejich verzí písně „Beggin“, která společně s „I WANNA BE YOUR SLAVE“ rozbila UK Singles Chart, když se obě písně umístily v Top 10. Måneskin se tak stali první italskou kapelou v historii, které se podařilo umístit se v první desítce UK Singles Chart se dvěma singly současně. 25. září 2021 vystoupili Måneskin jako headlineři společně s Edem Sheeranem a Doja Cat na akci „Global Citizen Live 2021“ v Paříži.