Dyzajn market Léto

21.5.2022, 10:00 – 22.5.2022, 18:00

Dyzajn market Léto se koná 21. a 22. května 2022, oba dny od 10:00 do 18:00. Vstup je zdarma a bez bariér. Čtyřnohým miláčkům je vstup povolen. V neděli 22. 5. nás čekají módní přehlídky 12 dyzajnérů. Modely budou prezentované 12 ženami 4 generací různých tělesných tvarů.

Jde o pravidelný, výběrový trh autorské tvorby, kde potkáte 180+ lokálních dyzajnérů, tvůrců a kulinářských umělců.
Můžete prohlížet i nakupovat originální šperky, oblečení, doplňky, kabelky, batohy, porcelán, dekorace, hračky nebo papírenské zboží.
Taky si můžete přijít pochutnat na výběrové kávě, sladkých i slaných dobrotách, drincích i pořádných jídlech pro masožrouty i vegany.
Akce se účastní lokální tvůrci z České republiky, Slovenska, Maďarska, Rakouska a Německa.
....................................................................................
Focení na akci
Vážení návštěvníci a účastníci Dyzajn marketu, prosím berte na vědomí, že se jedná o akci veřejného charakteru a je audiovizuálně dokumentována. Ujišťujeme vás, že vynakládáme maximální úsilí, aby fotodokumentace nezahrnovala cílené fotografie jednotlivých osob bez existence jejich předchozího souhlasu, nicméně některé fotografie davu či prostoru přesto mohou obsahovat i vaši podobiznu.
Dokumentační fotografie či videa budou zveřejněny na stránkách www.facebook.com/dyzajnmarket, www.dyzajnmarket.com a www.instagram.com/dyzajnmarket pro účely propagace této akce.
Budete-li se snad zachycením a zveřejněním fotografii z této akce cítit dotčeni ve svých právech, prosím abyste vznesli námitku proti zveřejnění u pořadatele akce na e-mailové adrese: [email protected] a vaše fotografie bude z výše uvedených webů ihned odstraněna.