3-2-1 START! Vesmírné dobrodružství křečka Elona

30.12.2021, 13:30 – 30.1.2022, 12:00

3-2-1 START! je dobrodružný animovaný film o odvaze a vynalézavosti, kterou potřebujete, abyste se dostali do vesmíru a zase zpátky. Ke zhlédnutí od 20. 11. jedině v Planetáriu Praha. 

Filmová novinka vznikla ve spolupráci se studiem Kurtart, jejíž výsledkem je vůbec první animovaný film z české produkce promítaný v celooblohovém formátu. Filmem o délce 35 minut vás provede hlas Jana Ciny. Součástí programu je i 20minutová moderovaná část zaměřená na ukázku noční oblohy. 
 

Vesmírné dobrodružství křečka Elona

 
Samotný příběh pojednává o dobrodružství křečka Elona, vědce žijícího na skládce. Jeho krysí sousedi ho ale neberou moc vážně. Jednoho dne Elona vyruší hlasitá rána. Na plácku u svého domku najde kráter a v něm rozbitého robota.

Jak se sem asi dostal? Elon robota opraví a zjistí, že spadl ze své lodi, která krouží kolem Země. Loď ale druhý den odlétá. Není času nazbyt! A tak začíná Elonovo velké dobrodružství. Podaří se mu vrátit robota zpátky na oběžnou dráhu Země dříve, než jeho loď odletí a s ní i všichni robotovi kamarádi?
 
Pro více informací a pro vstupenky na pořad navštivte web planetum.cz