Climax slaví 23. narozeniny

27.11.2021, 23:00 – 28.11.2021, 6:00

Nejstarší česká klubovka oslaví již tradičně na konci listopadu další narozeniny. Hlavním hostem těch 23tých bude šikovný britský producent a brilantní DJ Sonny Wharton.

Climax slaví 23. narozeniny
  • Adresa:
    Dlouhá 33
    Praha 1 110 00

Večer bude klasicky pod taktovkou rezidenta Chrise Sadlera. Dalším hostem z Velké Británie bude také výborný Luke Stanger. Nečekejte nic míň než aktuální světovou groovy a pumpin' house music po celou noc.

Headliner noci Sonny Wharton je již dnes velkou postavou house a techno scény a to nejen ve Velké Británii. Sonny má skvělou produkci a patří mezi světovou špičku díky svým DJ skills. Jeho kariéru nastartovalo vítězství v mix-tape soutěži pro Renaissance a DJ Mag, díky které se stal rezidentem na Ibize. 

Sonny Wharton je dnes již známý po těch nejslavnějších klubech a festivalech na světě. Publikum si ho oblíbilo díky velké hudební rozmanitosti ve svých setech, elektrizující energii a také díky velké podpoře od BBC Radio 1. Letošní 23. oslava legendární klubovky CLIMAX nemohla mít lepšího hosta. Poslední sobota v měsíci listopad - 27.11, ROXY!