Těšte se na festival Let It Roll 2022! Hlavní hvězdou je hudební skupina Pendulum Live

4.8.2022 – 6.8.2022, 23:59

Letní festival je zpět! Let It Roll 2022 proběhne 4. – 6. srpna 2022 a na největším drum & bassovém festivalu na světě si společně užijeme hudbu, kterou nadevše milujeme.

Těšte se na festival Let It Roll 2022! Hlavní hvězdou je hudební skupina Pendulum Live
  • Adresa:
    Letiště
    Milovice

Australská hudební skupina Pendulum vystoupí na českém festivalu Let It Roll, který se uskuteční 4.-5.-6. 8. 2022. Pořadatelé největšího drum and bassového festivalu světa dnes tuto překvapivou zprávu zveřejnili k příležitosti spuštění předprodeje na následující ročník.

Celosvětově známá elektronická kapela v čele se zakladatelem Robem Swirem, Garethem Grillenem a Paulem Hardingem se vrací do České republiky po deseti letech!

Pendulum LIVE řadící se mezi elektronické kapely jako The Prodigy, Kosheen nebo Linkin Park patří mezi stěžejní kapely, jejichž vliv sahá i daleko za hranice jejich žánru. Na hudební scénu vlétli na přelomu tisíciletí, v roce 2005 vydali přelomové album Hold Your Colour. Během následujících let se stali ikonou a díky nezaměnitelnému hlasu zakladatele kapely a hlavního zpěváka Roba Swireho v podstatě vytvořili svůj vlastní specifický žánr.

„S jistotou mohu říct, že se nám podařilo uskutečnit jeden z velkých snů celého realizačního týmu, tak všech fanoušků festivalu Let It Roll. Po skoro dvou letech se festival vrací v plné síle a s největší hvězdou jaká kdy na Let It Rollu vystoupila. Po skoro dvou letech válčení s následky pandemie, která omezila kulturní život po celém světě, jsme chtěli potěšit všechny, kteří nás podporovali,“ uvádí marketingový ředitel festivalu Ondřej Vrba.

S oznámením hlavní hvězdy zároveň startuje i předprodej vstupenek na následující ročník, který se uskuteční 4.-6. 8. 2022. Všechny informace o festivalu jsou dostupné na oficiálních webových stránkách  https://letitroll.cz.