Perturbator support: Health, Author & Punisher v Lucerna Music Baru

22.10.2022, 20:00 – 21:00

Evropské tour pařížského synthwave kouzelníka Jamese Kenta alias Perturbator se přesunula na rok 2022 a 25. října zavítá do Lucerna Music Baru.

Perturbator support: Health, Author & Punisher v Lucerna Music Baru
  • Adresa:
    Vodičkova 704/36
    Praha 1 11000

Francouzský producent elektroniky James Kent, aka Perturbator, se vrací do Čech a opět do většího klubu! Po Rock Café a vyprodaném Paláci Akropolis se v roce 2022 tento nekorunovaný král retro vlny synthwave tentokrát plánuje zaplnit i Lucerna Music Bar.Za tímto účelem si, jak už je jeho dobrým zvykem, přiveze opět skvělé supporty. Těšit se můžete na americké minimalisty HEALTH, kteří svým vlastním způsobem přetvářejí punkové dědictví 80. let s odvážnými ambicemi a mladistvou netrpělivostí, a zajisté vás potěší i potvrzená přítomnost industriálního one-man obráběče hluku Author & Punisher.

Vaše již zakoupené vstupenky zůstávají platné pro nový termín koncertu. Pokud z jakéhokoliv důvodu chcete vrátit vstupenky, napište v případě našich Obscure E-ticketů na email: [email protected] a nezapomeňte uvést variabilní symbol vaší objednávky.

V případě lístků ze sítě Ticketmaster se prosím obraťte ohledně refundace přímo na ně.
Všem žádostem o refundace vyjdeme vstříc, zažádat ale musíte prosím nejpozději do 10.9. 2021 23:59, poté zůstanou vaše vstupenky automaticky platné pro aktuální termín koncertu.

Vstupenky v prodeji za 590 Kč na: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/398?fbclid=IwAR3xScExGNC4KhIx7764aGuJBegROrX7m7FuOKSKcUIFAFH_cO-MK5QZGe0

Kapacita klubu a bezpečnostní a hygienická pravidla se řídí aktuálně platnými pravidly stanovenými Ministerstvem zdravotnictví ČR.