Český mejdan s Impulsem v O2 areně

16.10.2021, 18:00 – 19:00

Každá radost má své jméno. Jsme přesvědčeni o tom, že i třeba malá radost dělá každý den lepším. Ve vysílání se o tom snažíme přesvědčit i naše posluchače a teď jim jednu takovou radost chceme udělat i my v Rádiu Impuls. Český mejdan 2021 bude!

Český mejdan s Impulsem v O2 areně
  • Adresa:
    Ocelářská 460/2
    Praha 9 19000

Přesunutý loňský ročník dodrží avizovaný termín a uskuteční se v sobotu 16. října 2021 od 18.00 hodin v pražské O2 areně.
Už pátým rokem rozezní největší halu u nás Český mejdan s Impulsem 2021 a bude trvat téměř pět hodin. Se stejnou radostí vám můžeme oznámit, že headlinerem letošního ročníku bude kapela Chinaski, která se vrátí na Český mejdan na den přesně po pěti letech. Byli to právě Chinaski, kteří odstartovali úspěšnou Mejdanovou cestu.

Účast potvrdila i česká Lady soul, Marie Rottrová, která určitě pro své vystoupení vybere největší hity své téměř 60 let dlouhé hudební kariéry.

Další dvě hvězdná jména, která vystoupí na Českém mejdanu, a rozhodně je není třeba dlouze představovat, jsou legendární bigbítová kapela Olympic a hitmaker Xindl X.

Návrat na Český mejdan s Impulsem hlásí zpěvák, jehož písničky ozdobily mnoho českých filmů, Michal Hrůza. V letošní sestavě nebude chybět ani současná nejpopulárnější mladá česká skupina Mirai a svoje písně naživo přijde zahrát i výborná kapela Jelen, která vévodí české rádiové hitparádě.