Dan Bárta & Illustratosphere, Vltava, Vanua 2

21.9.2021, 19:30 – 23:55

Kulturní léto v areálu výstaviště PVA EXPO PRAHA s příchodem podzimních dnů nekončí. Další velkou událost přinese PRAGUE KEMP LETŇANY v úterý 21. září od 19.30, kdy se uskuteční v rámci jednoho minifestivalového večera tři hudební vystoupení. A to kapel Vltava, Vanua 2 a Dana Bárty & Illustratosphere.

Dan Bárta & Illustratosphere, Vltava, Vanua 2
  • Adresa:
    Beranových 667 667
    Praha 9 199 00

Podzimní ozvěny Prague Kempu Letňany si můžete užít na večerním koncertě při veletrhu For Arch, který se uskuteční v úterý 21.09.2021 v Kongresovém sále, který se nachází ve druhé vstupní hale výstaviště PVA EXPO PRAHA Letňany.

DAN BÁRTA & ILLUSTRATOSPHERE

Nezaměnitelný hlas s vynikající technikou zpěvu, prvotřídní hudebníci a písně vzlétající nad tuzemský standard populární hudby ... Dan Bárta & Illustratosphere okouzluje posluchače napříč generacemi i hudebními žánry již dvacet let!

Aktuálně skupina představuje v obměněné sestavě s mezinárodně uznávaným bubeníkem Martinem Valihorou dlouho očekávané páté řadové album "Kráska a zvířený prach".

HUDEBNÍ SKUPINA VLTAVA

Jedna z nejorignálnějších českých rockových skupin. Vltava je typická svou kompoziční nápaditostí, složitou a pestrou instrumentací a básnickými, někdy až surrealistickými texty. Poznávacím znamením je velmi osobitý projev Roberta Nebřeského, který je také frontmannem kapely a autorem většiny repertoáru. Vtipně kombinují všemožné rockové a popové styly a často se pohybují na hranicích parodie.

VANUA 2

Kapela Vanua 2 vznikla v roce 2017 spojením muzikantů ze skupin YannickTevi band a Blue Effect. Členy jsou bubeník z legendárního Blue Effectu Václav Zima, baskytarista Wojttech Říha, klávesista Vít Beneš, kytarista a zpěvák Yannick Tevi a kytarista Honza Ponocný.