DENIS SULTA (UK) míří do výšin, ale také do ROXY!

4.12.2021, 21:00 – 23:59

Denis Sulta míří do výšin – a do stejných výšin pak zvedá ruce lidem po celé planetě. Za úspěchem tohoto osmadvacetiletého skotského DJe stojí kromě jeho extrovertní povahy také jeho osobitý zvuk, plný disca, housu a občasně i trancu.

DENIS SULTA (UK) míří do výšin, ale také do ROXY!
  • Adresa:
    Dlouhá 33
    Praha 1 110 00

Na konci roku 2019 ho DJ Mag dokonce vyhlásil jako nejlepšího briitského DJe! Dlouhodobě si udržuje pověst respektovaného profesionála, který ale zároveň vypouští páru při svých shows – ať už zpěvem, nebo horlivým sdílením vodky s publikem. Jeho česká premiéra bude k mání začátkem srpna v ROXY! Sultova kariéra začala v domácím Glasgow, v klubu Sub Club, který se pro něj stal odrazovým můstkem. V závěsu za Sub Clubem přišly primetime sety na Sonaru, Parklife festivalu, nebo ve Spacu na Ibize.

Denis není žádný garážový hráč, jeho energické a performativní sety od začátku patří do hal a na velké festivaly, kde má dostatek prostoru na to se vyřádit. Buďte připraveni na živý a barvitý set, který vás zaručeně nenechá jen tak stát. V prosinci prvně v Čechách a to rovnou v 3 hodinovém setu.