Bohemia Voice: Prožitkový koncert „Nessun Dorma – Nechť nikdo nespí“

22.9.2021, 19:15 – 20:45

Multižánrové vokální kvarteto Bohemia Voice srdečně zve na prožitkový koncert „Nessun Dorma – Nechť nikdo nespí.“ Koncert na oslavu podzimní rovnodennosti se uskuteční na magickém místě nedostavěného chrámu v Panenském Týnci. Atmosféru doplní skupina FireArt tancem s ohněm a vizuální umělec VJ PleiOne, který každou skladbu doprovodí vizuální projekcí.

Cena vstupenky: 600  Kč

Návštěvníci koncertu se mohou těšit na známé skladby od Ennia Morriconeho či Giacomo Pucciniho, píseň Bohemian Rhapsody, Shallow (Zrodila se hvězda s Lady Gaga) nebo Stokrát chválím čas. V průběhu večera zazní Largo z Novosvětské symfonie Antonína Dvořáka s názvem Země má od Apoleny Novotné. V premiéře si posluchači mohou vychutnat nové texty Šárky Krejčí napsané na míru pro záměr Bohemia Voice na ochranu planety Země. Jedná se například o přetextované písně Heal the World od Michaela Jacksona – Máme lék nebo Canto della terra od Andrea Bocelliho – Píseň o Zemi.

Vstupenky na koncerty jsou k zakoupení na webových stránkách kvarteta BV https://bohemiavoice.com/koncerty/prozitkovy-koncert-nessun-dorma-nikdo-nespi-3/ nebo na místě v den akce. Chrám bude přístupný veřejnosti od 18:45 hod a v areálu bude otevřeno občerstvení. V případě zrušení koncertu vzhledem ke zdravotní situaci vyhlášené státem, onemocnění umělců nebo silného deště, vstupenky zůstávají v platnosti pro náhradní termín koncertu v Panenském Týnci. Informace o aktuální situaci bude k dispozici na webové stránce Bohemia Voice.