Děti, vezměte svoje rodiče do divadla!

6.8.2021, 17:30 – 12.8.2021, 19:00

Nestihli jste letní tábor? Nezoufejte, nic není ztraceno. Mikuláš, Vendelín, Celestýn, Albín, Viktorín a Augustýn na tábor taky teprve pojedou. A odjíždí v pátek 6. srpna, kdy v Divadle v Celetné začínají prázdninové reprízy letního speciálu spolku Kašpar - MIKULÁŠOVY PRÁZDNINY!

Děti, vezměte svoje rodiče do divadla!
  • Adresa:
    Celetná 595/17
    Praha 1 11000

Představení vzniklo na základě velkého zájmu o adaptaci Mikulášových patálií a celé se odehrává na letním dětském táboře, který má chlapce zocelit a naučit je novým dovednostem... jak to ale ve skutečnosti dopadne se musíme nechat překvapit. Jisté je, že na jevišti budou k vidění skutečné stany s podsadou, dřevěné latríny, vlajkový stožár a další věci, které k dětským táborům neodmyslitelně patří.

Příběhy inspirované knihami vydanými nakladatelstvím Albatros, pro jeviště opět upravil režisér inscenace Filip Nuckolls a stejně jako Patálie jsou věnovány jak dětem tak jejich dospělému doprovodu, který se při vzpomínkách na dětská léta prožitá na letních táborech zaručeně nudit nebude.

INSCENACE JE UVÁDĚNA POUZE JAKO LETNÍ SPECIÁL OD ČERVNA DO ZÁŘÍ.

6., 7., 8., 11. a 12. srpna vždy od 17.30 se na vás bude těšit Mikulášova parta spolu s táborovým vedoucím a paní učitelkou na jevišti Divadla v Celetné!

Hrají: Matouš Ruml, Petr Lněnička, Zdeněk Charvát, Aleš Petráš, Lukáš Jůza, Daniel Pivoda Ondráček/ Jan Jankovský, Milena Steinmasslová, Pavel Lagner