Koncert Ivy Bittové

24.7.2021

Světoznámá zpěvačka Iva Bittová vystoupí na sólovém koncertě v památníku v Hodoníně.

Jednou z prázdninových akcí v Hodoníně u Kunštátu. Památníku holokaustu Romů a Sintů na Moravě je sólový koncert multižánrové zpěvačky Ivy Bittové. Ta v sobotu 24. července od 19 hodin zazpívá pod širým nebem v prostorách Atria památníku.

Česká herečka, zpěvačka a houslistka se věnuje hned několika žánrům - od vlastních interpretací lidových písní, přes experimentální jazz, rock až po houslové aplikace skladeb vážné hudby a operní zpěv. Už v devadesátých letech byla oceněna soškou Anděla v kategorii zpěvačka roku. Proslavila ji též spolupráce s jazz-folk-rockovým uskupením Bratři Ebenové. Neznámá není ani za oceánem - v roce 2004 účinkovala v newyorské Carnegie Hall v roli Elvíry v Mozartově opeře Don Giovanni.

Vstupenky je možné si zakoupit na pokladně Památníku v Hodoníně u Kunštátu, stejně jako na pokladně muzea, nebo na webových stránkách: https://eshop-rommuz.cz/produkt/koncert-ivy-bittove-plne-vstupne/ Cena plného vstupného je 200 Kč, snížené je potom za 100 Kč. Na akci vás srdečně zve Muzeum romské kultury.

Fb událost: https://fb.me/e/97LsKQM2y

WEB: https://www.rommuz.cz/cs/hodonin-u-kunstatu/aktuality/2021-06-23-koncert-ivy-bittove/