Tata Bojs na Mersey Gathering v Brně na Zahrádce Na Střeláku

25.9.2021, 14:00 – 15:00

Populární Tata Bojs přijíždějí po dvou letech do Brna v rámci Mersey Gathering festivalu, support obstarají kapely Beps´n´Johnnies, Gloster 69,Twinsoul Brothers a Bare Escape.

Cena vstupenky: 490 Kč

Poslední zářijovou sobotu se bude konat pokračování festival Mersey Gathering, tentokrát s oblíbenými Tata Bojs.

Skupina byla založena v roce 1988. Zakládajícími členy jsou Mardoša a Milan Cais, ve stálé sestavě hrají i Vladimír Bár, Dušan Neuwerth a Jiří Hradil. Jejich asi nejúspěšnější deskou je Nanoalbum z roku 2004, kterou podpořili velkým turné a vydáním DVD Nanotour se záznamem vystoupení v T-Mobile Areně.

Na konci roku 2020 vydali své desáté řadové album Jedna nula a tato novinka teď sklízí pochvalné recenze hudebních kritiků. Ostatně o tom, že jsou poslechově stále zárukou vysoké kvality svědčí i fakt, že z letošních cen Anděl si odnesli sošku v kategorii Skupina roku.

"Tatáče" na Zahrádce Na Střeláku v Brně doplní kapely Twin Soul Brothers, Beps’n’Johnnies, Bare Escape a Gloster 69. Nebude chybět ani vnitřní DJ room, kde to budou do ranního rozbřesku roztáčet DJs Pavel Bidlo, Javas, Tom Holič, Koala, Elio, Vik

Předprodej probíhá v sítích Ticketmaster, Ticketportal, Ticketart, Ticketstream a prostřednictvím služeb Goout a Smsticket v ceně 490,-.

Pokud by se akce nemohla konat z důvodu nepříznivého vývoje epidemie, bude stanoven náhradní termín a vstupenky zůstanou v platnosti.

Předprodej na www.goout.net