MINT Market se vrací do Brna

19.6.2021, 10:00 – 17:00

MINT Market letos již podruhé zaplní všechny tři patra Tržnice Brno až po strop designem a módou. Jednodenní letní edice populárního MINT Marketu Brno proběhne v sobotu 19. června na Zelném trhu v samém srdci města. Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér.

Návštěvníky přivítá necelá stovka nezávislých a lokálních prodejců a nabídne autorský design, udržitelnou módu, zero-waste produkty, bio kosmetiku, papírenské zboží, doplňky do bytu, kabelky, pásky, boty, oblečení pro děti, náušnice, šperky a tisíce dalších originálních výrobků. Chybět nebudou ani vybrané delikatesy. O příjemnou atmosféru se postarají místní djové Marthy a Lais.

MINT Market je parta lidí, kteří dělají eventy přes deset let a organizují trhy v desítkách měst po celé republice. Akce jsou oblíbené především pro svou přátelskou a uvolněnou atmosféru.

Vzhledem k situaci proběhne akce v souladu s platnými hygienickými opatřeními. Seznam prodejců, aktuality a bližší informace najdete na webu https://www.mintmarket.cz/cs/trh/brno-48, ve Facebookové události https://www.facebook.com/events/917729699026359 a také na Instagramu www.instagram.com/mintmarket.