Zázraky vína – 6.ročník na Komenského náměstí v Novém Strašecí

26.6.2021, 14:00 – 20:00

Po dlouhých úvahách jsme se rozhodli uspořádat Zázraky vína. Doufáme, že se vše vydaří a nebudeme nuceni akci zrušit kvůli coronavirovým opatřením. Náš vinný festival se bude již tradičně konat na Komenského náměstí v Novém Strašecí. Nepřijdete o již známé vinaře, kterými jsou Víno Homola, Vinařství rodina Kölbelova, Vinařství Očenášek, Víno Hruška, Vinařství Bonitaz Brod a navíc tu budou i zcela nové tváře - Wilomenna Vinařství Pod Chlumem, Vinařství Milan Kaleda, společnost Vinnio Winery s r.o.

Protože k dobrému vínu patří i dobré jídlo, můžete se těšit na palačinky od paní Novotné, Big fries - originální belgické hranolky na hovězím loji s domácími dipy, širokou nabídku sýrů od pana Kočky, halušky ve stánku Karlstejnsko.cz, pražskou šunku anebo klobásky na grilu. Milovníky kávy jistě zaujme pražírna kávy Rebels Coffee House a k ní něco sladkého z nabídky Kavárny Kaffka.

Pro vyznavače pivního moku máme připraven občerstvovací koutek Pivovaru Zichovec. Zázraky vína odstartuje ve 14hodin moderátor Rádia Relax Honza Ladra. O zábavu se letos postarají skvělí místní muzikanti. Uslyšíte skupinu Pokaždý jinak, cimbálovku Čtyřlístku,  2nd a Rock Slaves. Písničkářka Eva Suková zazpívá a pokřtí svou novou knihu BUBUBU. S tanečním vystoupením se představí mažoretky Adéla Birošová a Aneta Tarabíková, skupina BeMe, Mažoretky NO LIMITS Rakovník a Holla Bella. Těšíme se s vámi na viděnou.