Darkshire In The Woods 2021

27.8.2021 – 29.8.2021, 23:59

Hluboko v lesích severovýchodních Čech se nachází tajuplné místo, kde se uskuteční jubilejní desátá edice „Darkshire“. Ponořte se do temnoty a nechte se pohltit zvukem drum and bassu.

Darkshire In The Woods 2021

Vzhledem k vládním opatřením bude návštěvnost Darkshire Open Airu omezena. Organizátoři akce si pro zájemce připravili také druhý termín 27–29. 8. 2021, který použijí v případě že by se akce nemohla kvůli vládním restrikcím uskutečnit. Pokud se akce v létě neuskuteční, vstupenky a ubytování bude možné refundovat.

Přímo v areálu je sociální zařízení se sprchami, restaurace a je možné si zarezervovat různé typy chat pro 2 až 8 osob, které jsou k dispozici v předprodeji. Chaty malé a s palandami stojí 500 Kč / os na celý víkend, chaty větší s postelemi 600 Kč / os. K dispozici je i chata s vlastním sociálním zařízení za 1000 Kč / os. Chaty lze objednávat pouze celé. Osoba, jež si chatu pronajme a zaplatí v předprodeji, je zodpovědná za její užívání a přihlásí se k pronájmu na recepci v areálu. Spát je také možné ve vlastním stanu. Na Darkshire se bude možné vypravit také autobusy, které zájemce dovezou v pátek na akci a v neděli zpět do Prahy. Prodej autobusových míst bude zahájen během jara. Parkování aut bude možné na parkovišti před areálem.