TUNING SHOW 2021 - Výstaviště Lysá nad Labem

TUNING SHOW 2021 - Výstaviště Lysá nad Labem
  • Adresa:
    Masarykova 1727
    Lysá nad Labem 289 22

Tuning show 2021

Výstava TUNING SHOW vám představí upravená auta, která se pravidelně zúčastňují různých tuzemských i zahraničních soutěží a srazů. Najdete zde auta různých stylů od decentní úpravy vzhledu, vyladění motoru, upraveného podvozku a interiéru až po rozsáhlé úpravy, které auto úplně změní. K vidění zde budou i speciály připravené na sprinty nebo drifty.
Návštěvníci si zde mohou zakoupit různé autodoplňky a autokosmetiku, nebo si nechat poradit jak o svůj vůz pečovat či jak ho upravit.
V rámci doprovodného programu se můžete těšit na již tradiční venkovní TUNING SRAZ, který proběhne v sobotu.
Návštěvníci TUNING SHOW mají možnost hlasovat v DIVÁCKÉ ANKETĚ pro vůz, který se jim nejvíce líbí. Hlasování probíhá od pátku do neděle a vůz, který získá za tuto dobu nejvíce hlasů, vyhrává. V neděli proběhne vyhlášení výsledků ankety a dalších soutěží, předání pohárů a cen. Zároveň bude vylosováno 5 hlasujících návštěvníků, kteří vyhrají hodnotné ceny od partnerů akce.
Vzhledem k rostoucímu zájmu jak z řad vystavovatelů tak i návštěvníků hledáme stále nové možnosti jak tuto akci vylepšit. Návštěvníci tak mají možnost si díky doprovodnému programu prohlédnout různé auto-moto veterány, nebo se nechat svést v driftovacím speciálu a vyzkoušet si jaká je jízda dveřmi napřed.
Pokud vlastníte firmu a máte zájem se zde prezentovat nebo akci podpořit kontaktujte nás a společně najdeme nejlepší řešení.

Pořadatel TUNING SHOW LYSÁ

HANSO
Luboš Hanzal
tel.: 602404287
[email protected]