Rekondiční kúra po COVIDU-19

14.2.2021 – 14.3.2021, 23:59

Jedním z následků po prodělané nemoci COVID - 19  může být přetrvávající únava, svalová slabost, úzkost, bolesti hlavy a svalového aparátu. Tyto komplikace umíme léčit v našich lázních, které opírají svou léčbu o kombinaci pečlivých lékařských vyšetření se špičkovou rehabilitací.

Využijte až 35% SLEVY na týdenní léčebný pobyt "Rekondiční kúra po COVIDU-19",  který pomůže zmírnit postcovidové potíže a zlepší váš zdravotní stav.

Při vašem pobytu

 provedeme test na protilátky Covid
 uděláme kompletní laboratorní screening
 vyloučíme možné srdeční postižení
 zajistíme cílené procedury na podporu dýchacího ústrojí
 zvýšíme celkovou obranyschopnost vašeho organismu

Nabízíme pobyt speciálně vytvořený našimi lázeňskými lékaři na doléčení a rehabilitaci po prodělaném onemocnění Covid-19, který se zaměřuje na přetrvávající únavu, bolesti kloubů, svalů, dušnost, ztrátu čichu a zlepšení tělesné a psychické kondice. Celkový zdravotní stav organismu prověří vstupní lékařské vyšetření a laboratorní screening, srdeční činnost zkontrolujeme při EKG. Samozřejmostí je následná lékařská konzultace k výsledkům vyšetření. Během vašeho pobytu v lázních budete trénovat své čichové buňky při aromaterapeutické koupeli či aromamasáži, dýchací systém nastartuje ke správné činnosti oxygenoterapie, dechová cvičení a pobyt v solné jeskyni. Bolestem svalů uleví rehabilitační plavání v bazénu s přírodní minerální vodou. Na detoxikaci Vašeho organismu a bolestech kloubů zapracuje bohdanečská slatina a celkový proces posílení vitality umocní krásné prostředí lázní a procházky v lázeňském parku.