Caravaning Brno 2021 - Výstaviště Brno

21.10.2021 – 24.10.2021, 23:59

Mezinárodní výstava karavanů a obytných automobilů Caravaning Brno patří mezi nejvýznamnější akce svého druhu nejen v České republice, ale i ve střední a východní Evropě. 

Díky vzájemné spolupráci s nejvýznamnější světovou výstavou CARAVAN SALON Düsseldorf si za dobu svého konání vybudovala přední pozici ve veletržním kalendáři. Caravaning Brno nabízí každoročně kompletní přehlídku obytných aut, přívěsů, příslušenství, prostě všeho co k cestování na čtyřech kolech neodmyslitelně patří.

Česko-rakouská společnost Campingworld Neugebauer, výhradní dovozce obytných vozů Carthago a Malibu do České republiky, v posledním roce, kdy nebylo možné se zúčastnit výstav nezahálela a do nové karavanistické sezóny si připravila mnoho zajímavých novinek. Na brněnském výstavišti, v hale F, představíme nejen obytné vozy Carthago a Malibu, ale na naší expozici najdete nově i značku Etrusco.
 
Největší změnou pro rok 2022 prošel oblíbený model vyšší střední třídy Carthago Chic C-line, který bude k vidění ve vrcholné verzi Superior. Volit můžete z podvozků Mercedes-Benz a Fiat Ducato, který prodělal výraznou modernizaci, především palubní desky.
 
Značka Malibu představila v loňském roce také zajímavou novinku, kterou jste neměli možnost na českých výstavách vidět, zvedací střechu. Tato střecha je s váhou pouhých 105kg nejlehčí v kategorii a umožní pohodlné spaní dvěma dalším cestovatelům. Především pro děti je "dětský pokojíček" na střeše obytného auta velkým lákadlem.
 
  • Podtitul:Mezinárodní výstava karavanů a obytných automobilů
  • Termín konání:4.-7.11. 2021
  • Místo konání:Výstaviště Brno
  • Pořadatel:Veletrhy Brno
  • Pozice veletrhu:Jednička v oboru v ČR