4 TENOŘI - Forum Kalín 2021

11.12.2021, 18:00 – 22:00

4 TENOŘI MÍŘÍ ZPÁTKY DO FORA KARLÍN!

4 TENOŘI - Forum Kalín 2021
  • Adresa:
    Pernerova 652/55
    Praha 8 186 00

4 TENOŘI POPRVÉ SPOLEČNĚ ZAZPÍVALI VE FORU KARLÍN NA PODZIM 2017 POD TAKTOVKOU DVORNÍHO DIRIGENTA ANDREI BOCELLIHO, MAESTRA MARCELLA ROTY. O 3 ROKY POZDĚJI JSOU ZPÁTKY S DEBUTOVÝM ALBEM A OSLAVOU ČESKÝCH VÁNOC.

MARIAN VOJTKO, PAVEL VÍTEK, JAN KŘÍŽ A MICHAL BRAGAGNOLO ZAZPÍVAJÍ MUZIKÁLOVÉ ÁRIE, HITY KARLA SVOBODY A PÍSNIČKY Z NOVÉHO ALBA. NEBUDOU CHYBĚT KOLEDY A NEJZNÁMĚJŠÍ VÁNOČNÍ PÍSNĚ. DOPROVÁZÍ UNIQUE QUARTET A ORCHESTR 4 TENORŮ VEDENÝ FRANTIŠKEM KRTIČKOU. SPECIÁLNÍ HOSTÉ BUDOU BRZY OZNÁMENI.

SESKUPENÍ 4 TENOŘI PATŘÍ K NEJÚSPĚŠNĚJŠÍM DOMÁCÍM INTERPRETŮM SOUČASNOSTI. PO VYPRODANÉM TURNÉ 21 KONCERTŮ A SINGLECH UŽ Z HOR ZNÍ ZVON A MNĚ SÍLU DÁŠ VYDÁVAJÍ NA PODZIM 2020 DEBUTOVÉ ALBUM FILMOVÝCH A MUZIKÁLOVÝCH HITŮ.

MARIAN VOJTKO (TENOR)

DRŽITEL CENY THÁLIE, PŘEDSTAVITEL TITULNÍCH ROLÍ MUZIKÁLŮ FANTOM OPERY, PLES UPÍRŮ, DRACULA, BÍDNÍCI, MONTE CRISTO, JEKYLL & HYDE NEBO BARON PRÁŠIL. ÚČINKOVAL TAKÉ V PŘEDSTAVENÍCH MUŽ SE ŽELEZNOU MASKOU, KLEOPATRA, TŘI MUŠKETÝŘI, AIDA NEBO KRYSAŘ.

PAVEL VÍTEK (BARYTENOR)

VYTVOŘIL PREMIÉROVÉ ROLE V MUZIKÁLECH BÍDNÍCI, POMÁDA, DRACULA, FANTOM OPERY, MAMMA MIA!, NOC NA KARLŠTEJNĚ, REBELOVÉ, MISS SAIGON, CIKÁNI JDOU DO NEBE, ANGELIKA, TŘI MUŠKETÝŘI NEBO PLES UPÍRŮ, ZA KTERÝ BYL V ŠIRŠÍ NOMINACI NA CENU THÁLIE. JEHO POPOVÉ HITY MÁ SVŮJ DEN NEBO VŮNĚ TVÝ KŮŽE SI ZPÍVAJÍ DVĚ GENERACE PŘÍZNIVCŮ.

JAN KŘÍŽ (TENOR)

DVOJNÁSOBNÝ DRŽITEL CENY THÁLIE V LETECH 2018 – 2019 ZAZÁŘIL NA EVROPSKÝCH SCÉNÁCH V TITULNÍ ROLI MUZIKÁLU PLESU UPÍRŮ. V ČR ÚČINKOVAL V INSCENACÍCH ELIZABETH, ROCKY, POMÁDA, HOREČKA SOBOTNÍ NOCI, NOC NA KARLŠTEJNĚ, DĚTI RÁJE, ZPÍVÁNÍ V DEŠTI, MEFISTO, ROBIN HOOD, ATLANTIDA NEBO SRDCOVÝ KRÁL.

MICHAL BRAGAGNOLO (TENOR)

SÓLISTA NÁRODNÍHO DIVADLA V PRAZE (LA TRAVIATA, ROMEO A JULIE, Z MRTVÉHO DOMU, BILLY BUDD, DON GIOVANNI) A MUZIKÁLOVÝCH INSCENACÍ FANTOM OPERY, PLES UPÍRŮ NEBO BALADA PRO BANDITU.