PARKWAY DRIVE - Forum Karlín 2021

12.4.2021, 18:00 – 20:00

PARKWAY DRIVE SE VRACÍ DO PRAHY, V DUBNU OPĚT OVLÁDNOU FORUM KARLÍN!

PARKWAY DRIVE - Forum Karlín 2021
  • Adresa:
    Pernerova 652/55
    Praha 8 186 00

KAŽDÁ JEJICH KONCERTNÍ ZASTÁVKA JE NEZAPOMENUTELNÁ. AŤ VYSTUPUJÍ NA FESTIVALU NEBO SÓLOVĚ, JEJICH ŽIVELNÉ SHOW PLNÉ PYROTECHNICKÝCH A SVĚTELNÝCH EFEKTŮ, ROTUJÍCÍCH BICÍ I VYSOKOZDVIŽNÝCH PLOŠIN (A BEZCHYBNÝCH INSTRUMENTÁLNÍCH I PĚVECKÝCH VÝKONŮ V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ), SE POKAŽDÉ ZAŘADÍ MEZI KONCERTNÍ UDÁLOSTI ROKU. A NEJINAK TOMU JISTĚ BUDE I 12.DUBNA PŘÍŠTÍHO ROKU, KDY SE PARKWAY DRIVE PO DVOU LETECH VRÁTÍ DO PRAŽSKÉHO FORA KARLÍN. TENTKRÁT NAVÍC POSÍLENI JEŠTĚ O HOSTUJÍCÍ HATEBREED A CRYSTAL LAKE!

VSTUPENKY BUDOU K ZAKOUPENÍ ZA 1190 KORUN OD 3.7. OD 11 HODIN EXKLUZIVNĚ V SÍTI TICKETMASTER.

AUSTRALŠTÍ PARKWAY DRIVE VYDALI OD SVÉHO VZNIKU V ROCE 2003 DO DNEŠNÍHO DNE ŠEST STUDIOVÝCH DESEK, KTERÉ VŠECHNY BODOVALY V PRODEJNÍM ŽEBŘÍČKU ARIA V PRVNÍ DESÍTCE. POSLEDNÍM Z NICH BYLA NAHRÁVKA “REVERENCE” Z ROKU 2018, KTERÁ KAPELE V CENÁCH ARIA AWARDS VYNESLA JIŽ DRUHÉ VÍTĚZSTVÍ V KATEGORII “NEJLEPŠÍ HARD ROCK/HEAVY METALOVÉ ALBUM”.

V LISTOPADU LOŇSKÉHO ROKU SKUPINA OHLÁSILA DOKUMENTÁRNÍ FILM VIVA THE UNDERDOGS, KTERÝ MAPUJE PATNÁCTILETOU CESTU PARKWAY DRIVE ZA SLÁVOU, OD JEJÍCH HARDCOROVÝCH POČÁTKŮ AŽ PO OVLÁDNUTÍ EVROPSKÝCH FESTIVALŮ V ROCE 2019, A BEZ PŘÍKRAS ZACHYCUJE VZLETY I PÁDY KAPELY, SPORY I EUFORII Z DOSAŽENÝCH ÚSPĚCHŮ.

V BŘEZNU SE DOKUMENT, JENŽ SE PO CELÉM SVĚTĚ PROMÍTAL V KINECH JEN PO JEDNU JEDINOU LEDNOVOU NOC, DOČKAL STEJNOJMENNÉHO SOUNDTRACKU, KTERÝ PŘINESL ZÁZNAM VYSTOUPENÍ PARKWAY DRIVE NA IKONICKÉM WACKEN OPEN AIR V ROCE 2019 A TŘI SKLADBY NAZPÍVANÉ FRONTMANEM PARKWAY DRIVE WINSTONEM MCCALLEM V NĚMČINĚ – PÍSNĚ “WÜRGEGRIFF(VICE GRIP)”, “DIELEERE(THE VOID)” A “SCHATTENBOXEN(SHADOW BOXING)”, NA KTERÉM HOSTUJE NĚMECKÝ RAPER CASPER.