MAX BARSKIH - Forum Karlín 2021

6.3.2021, 18:00 – 22:00

ZÁŘIVÝ A OTEVŘENÝ, CHARISMATICKÝ A SMYSLNÝ, ODVÁŽNÝ A TALENTOVANÝ – HUDBA, DÍKY NÍŽ SE TANEC SPOJUJE S FASCINUJÍCÍM VÝKONEM. TO VŠE SLIBUJE MAXI BARSKIHOVI – ZPĚVÁK, SKLADATEL A SKLADATEL. 

MAX BARSKIH - Forum Karlín 2021
  • Adresa:
    Pernerova 652/55
    Praha 8 186 00

DÍKY JEHO MNOHOSTRANNÉMU TALENTU A JEHO PODMANIVÉ CHARISMA SE ZA POSLEDNÍCH 10 LET STAL JEDNÍM Z NEJPOPULÁRNĚJŠÍCH A NEJVYHLEDÁVANĚJŠÍCH MLADÝCH INTERPRETŮ. KAŽDÁ NOVÁ TRAŤ S JISTOTOU ZAUJÍMÁ VEDOUCÍ POSTAVENÍ V RŮZNÝCH GRAFECH.

V RÁMCI SVÉ MIMOŘÁDNĚ ÚSPĚŠNÉ SHOW „MISTS“ DAL MAX BARSKIH BĚHEM DVOU LET 250 KONCERTŮ A ODCESTOVAL DO 15 ZEMÍ. DRUHÉ SVĚTOVÉ TURNÉ UMĚLCE – NEZEMNAYA WORLD TOUR 2020 – DOSTALO NÁZEV STEJNOJMENNÉHO HITU, KTERÝ JIŽ PŘED OFICIÁLNÍM VYDÁNÍM ZASÁHL ROZHLASOVÉ A SEZNAMY SKLADEB APPLE MUSIC A DO DVOU MĚSÍCŮ BYL STAŽEN ZHRUBA 200 000KRÁT.

V PŘÍPRAVĚ NA NADCHÁZEJÍCÍ TURNÉ PŘEDSTAVÍ MAX BARSKIH VELKOLEPOU SHOW „7“ S DODATKY A INOVACEMI. PREMIÉRA NOVÉHO KONCERTNÍHO PROGRAMU SE TRADIČNĚ KONALA V KYJEVĚ A BYLA NADŠENĚ PŘIJATA FANOUŠKY HUDEBNÍKA A MILOVNÍKY KVALITNÍ TANEČNÍ HUDBY. KAŽDÉ Z JEHO PŘEDSTAVENÍ JE AKČNÍ PŘEDSTAVENÍ S GROOVY DANCE, RYTMICKÝMI STOPAMI, MODERNÍM USPOŘÁDÁNÍM A EXPRESIVNÍ PREZENTACÍ. JÍT NA JEHO KONCERT ZNAMENÁ ZAPOMENOUT NA KAŽDODENNÍ ŽIVOT, MÍT SKVĚLÝ ČAS A TANČIT, TANČIT, TANČIT …