LE BANG BANG (Německo) - P&J Music

21.5.2021, 19:30 – 21:30

Le Bang Bang zbavuje písňový materiál všeho nadbytečného balastu. Stefanie Boltz a Sven Faller, vyzbrojeni pouze hlasem a basou, si už 6 let troufají vystupovat na scénách všech velikostí.

Výsledkem je napínavé vyvažování, kdy záleží na každé nuanci a vše se může vydat nečekaným směrem. Šokované publikum vidí, jak se dva hudebníci soustředí na vzájemné repliky. Někdy mohou posluchači považovat známý klasický song v podání těch dvou za jednu z Le Bang Bangových nápaditých původních skladeb. Stefanie a Sven se rozhodli nechat obal nového alba Pure” stejně čistý, jak to preferují ve své muzice. Aby zblízka zachytili intimitu svých živých vystoupení, nahrávali Boltz a Faller přímo na scéně hned po skončení potlesku a odchodu posluchačů.

„S vynalézavostí, zanícením a napjatým očekáváním – velkolepé!“

LICHTUNG 

„První liga.“ 

ELLE

„Jaké to bohatství soundů a barvitosti. Naprostá petarda. Bang!”

BAYERISCHER RUNDFUNK

„Stefanie Boltz a Sven Faller vědí, jak vyvolat napětí a dokážou to udržet celou noc. Nejedná se pouze o jazzové a popové cover verze tohoto vynikajícího dua, jejich aranžmá extrahují ryzí esenci skladeb.”

SÜDDEUTSCHE ZEITUNG

„Úspěch od začátku do konce. Ohromný basový sound je stejně působivý jako ohromující víceúčelovost a flexibilita hlasu.”

JAZZTHETIK

videoklip

vstupenky zde