Imonolith (CAN) + support: Satisfucktion - Rock Café

25.2.2021, 20:00 – 21:40

Imonolith je pětičlenná kanadská hard rock / metalová kapela složená z působivé kombinace ostřílených hudebníků. 

  • Adresa:
    Národní 116
    Praha 1 110 00

Snadno zapamatovatelné vokály a nezapomenutelné kytarové riffy. Imonolith má vše, co si fanoušci tvrdé hudby můžou přát, ať už jde o úderný metal nebo chytlavou rockovou melodii. Tuhle kapelu jednoduše nelze ignorovat.

Kapela byla založena v únoru 2018 bubeníkem Ryanem ‘RVP‘ Van Poederooyenem a kytaristou Brianem Waddellem. Tahle dvojice začala na „značce“ Imonolith pracovat již v roce 2015 během společného působení v Devin Townend Project. Později oslovili baskytaristu – Byron Stroud (Strapping Young Lad, Fear Factory), zpěváka – Jon Howard (Threat Signal, Arkaea) a druhého kytaristu – Kai Huppunen (Methods of Mayhem, Noise Therapy) a vytvořili kompletní sestavu Imonolith.

Přestože jsou Imonolith poměrně novou kapelou, sbírají tisíce fanoušků po celém světě. Interakce s fanoušky je pro kapelu jednou z nejzásadnějších věcí. O tom svědčí i jejich komunikace na sociálních sítích.

Debutový singl a video Hollow byl vydán v lednu 2019. Píseň byla produkována a nahrána týmem, který tvoří Brian Howes a Jay Van Poederooyen (Chris Cornell, Airbourne, Nickleback) ve Van Howes Studios v LA. Vydání debutového alba je naplánované na březen 2020.

Více info včetně supportu již brzy!