Upozornění

S ohledem na současnu situaci si prosíme raději ověřujte u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. I když se maximálně snažíme, nemůžeme ručit za správnost všech zveřejněných termínů na kdykde.cz. Díky za pochopení.

Divadlo S bojkou v zádech: Krocan - Rock Café

16.1.2021, 20:00 – 22:00

Má smysl zítra ráno vstávat z postele? Když se do ní stejně večer zase vrátíme a nic, co mezitím vykonáme nezmění svět? Nebo snad vyplňování reportů a time-sheetů v práci přináší nějaký užitek? Nebo snad sdílení oběda na Instagramu a stěžování si na politiku na Facebooku někoho obohatí?

Cena vstupenky: 200,- / držitelé karet ISIC 180,- Kč
Divadlo S bojkou v zádech: Krocan - Rock Café
  • Adresa:
    Národní 116
    Praha 1 110 00

Lidé se navzájem po staletí míjí jako prázdné nádoby a netečně přihlíží všemu, co se děje. Prožijeme své životy, aniž bychom je skutečně hodnotně žili…

Absurdní komedie s kabaretními prvky Krocan vás zavede do třech příběhů, každý se odehrává v jiné době, ale všechny spojuje stejná otázka – Nač?

Autor: Slawomir Mrožek & S bojkou v zádech

Režie: Monika Pulišová

Hudba: Karel Kořínek

Hrají: Kateřina Borovičková, Simona Kmochová, Lucie Krausová, Marcela Kutláková, Dominik Novotný, Zuzana Pečová, Jan Rogos, Mária Štefániková, Petra Tomanová, Šárka Tomášková, Romana Valášková, Sabina Vojtíšková, Dominik Zastávka, Adam Zrcek