Upozornění

S ohledem na současnu situaci si prosíme raději ověřujte u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. I když se maximálně snažíme, nemůžeme ručit za správnost všech zveřejněných termínů na kdykde.cz. Díky za pochopení.

KONCERT VÍTĚZŮ MUSICA NOVA ONLINE

11.12.2020, 19:00 – 31.12.2020, 21:00

11. prosince 2020 se uskuteční od 19 hod. Koncert vítězů mezinárodní soutěže zvukové tvorby, poprvé online na kanálu youtube Musica nova.

Soutěže se účastnilo 82 autorů z 23 zemí 5 kontinentů, většinou autorů působících na prestižních výzkumných pracovištích a univerzitách v oboru zvukové tvorby, tj. tvorby s užitím technologií.

Na programu budou skladby Brita Johna Younga, Davida Hollanda, Kanaďana Gillese Gobeile, Brazilce Lévy Oliveiry a Čechů Slavomíra Hořínky a Soni Vetché.

V dalších týdnech budou na kanálu youtube dostupné i skladby ostatních finalistů – Kanaďana Rodinyho Du Plessis, Řeka Apostolose Loufopoulose, Ira Jamese O´Callaghana, Britky Louisse Rossiter,  Belgičanky Annete Vande Gorne, Australanky Andrey Gutteres a Poláka Krzystofa Wolka. Z českých autorů budou publikovány skladby Michala Bartoše, Tomáše Pernického a Kamila Remeše.

Uveřejníme rovněž skladby přidružené soutěže pro nejmladší, projektu České ucho, a to Emila Kuskuldina, Martina Soukupa a Milana Tučka.

Soutěž i publikace koncertu byla podpořena Ministerstvem kultury ČR a MHMP. Koná se pod záštitou České hudební rady.

Odkaz na youtube kanál i zde: http://musicanova.seah.cz

https://www.facebook.com/musica.nova.competition