Upozornění

S ohledem na současnu situaci si prosíme raději ověřujte u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. I když se maximálně snažíme, nemůžeme ručit za správnost všech zveřejněných termínů na kdykde.cz. Díky za pochopení.

KOUZELNÝ VÍKEND S PAVLEM KOŽÍŠKEM V MUZEU FANTASTICKÝCH ILUZÍ!

12.12.2020, 10:00 – 13.12.2020, 14:00

Průvodcem nejzábavnějšího muzea v Praze bude v sobotu 12.12.2020 a neděli 13.12.2020 od 10.00 do 14.00 hodin osoba nejpovolanější, majitel muzea a populární český kouzelník Pavel Kožíšek. Osobně návštěvníkům představí jednotlivé optické klamy a poradí, jak si udělat vtipné fotky ve velkoformátových obrazech.

Každé dítě dostane jako dárek kouzelnickou hůlku zdarma, se kterou je Pavel Kožíšek naučí kouzlo! Muzeum fantastických iluzí je opět otevřeno a je nově 2x větší. V muzeu se stanete součástí expozice fantastických optických klamů a velkoformátových trikových obrazů. Návštěvníci tady obdivují více jak 150 interaktivních a hlavně zábavných exponátů. Vyzkoušíte si kouzelnou židli nebo magickou místnost, která vás promění v trpaslíka nebo obra. Dýchne zde na vás kouzlo starých časů a dozvíte se zajímavá tajemství optických iluzí.

Muzeum fantastických iluzí najdete v centru Prahy ve Vodičkově ulici 31 u Václavského náměstí. Jedinečný zážitek a skvělá zábava pro celou rodinu!

Více na www.muzeumfantastickychiluzi.cz