Upozornění

S ohledem na současnu situaci si prosíme raději ověřujte u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. I když se maximálně snažíme, nemůžeme ručit za správnost všech zveřejněných termínů na kdykde.cz. Díky za pochopení.

Špičková zvuková tvorba MUSICA NOVA – od 11.prosince na YOUTUBE

11.12.2020 – 31.12.2020, 23:59

20.- 22.11.2020 proběhl 29. ročník mezinárodní soutěže zvukové tvorby s účastí 81 autorů z 23 zemí 4 kontinentů.  Koncert vítězů studiové tvorby a live electronics je připraven od 11.12.2020 19 hod. na Youtube kanálu MUSICA NOVA.

Prezentace skladeb dalších finalistů proběhne do konce roku, stejně jako skladby přidruženého projektu pro nejmladší ČESKÉ UCHO.

Na youtube kanálu MUSICA NOVA budou od 11.12. 2020 19 hod. zveřejněny skladby vítězů jedné z nejstarších soutěží svého druhu, které představují  ve svém oboru špičku v propojení tvůrčí a technické úrovni.

Bude možné si poslechnou skladby Brita JOHNA YOUNGA – ABWESENHEIT, Brita DAVIDA HOLLANDA – FIRST RITUALS,  v kategorii pro živý nástroj a elektroniku SENTINELLE pro flétnu a elektroniku Kanaďana GILLESE GOBEILE a MYSTERIES OF THE UNSEEN Brazilce LÉVY OLIVEIRY. Z českého kola kompozice pro akordeon a elektroniku SLAVOMÍRA HOŘÍNKY – MURMURINGS a SONI VETCHÉ SOLO IN SOLO? pro flétnu a elektroniku.

Kompozice dalších finalistů z obou kol budou na kanálu youtube MUSICA NOVA k dispozici do konce roku.

Skladbičky z projektu ČESKÉ UCHO pro nejmladší rovněž.

PROJEKT MUSICA NOVA  se realizuje  s podporou Ministerstva kultury ČR a Magistrátu hl. m. Prahy.

http://musicanova.seah.cz

http://ucho.sitespecificart.cz/