Upozornění

S ohledem na současnu situaci si prosíme raději ověřujte u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. I když se maximálně snažíme, nemůžeme ručit za správnost všech zveřejněných termínů na kdykde.cz. Díky za pochopení.

Drive-in mikulášské koledování na střeše Westfield Chodov

5.12.2020

Drive-in mikulášské koledování na střeše Westfield Chodov Pokud se Mikuláš ani čerti k nikomu z nás v prosinci nevypraví, co takhle odvézt děti přímo za Mikulášem a zažít ho v bezpečí vašeho vozu?

Drive-in mikulášské koledování na střeše Westfield Chodov

Nenechte své děti o tuto tradici připravit ani letos. Pro 40 z vás připravil Westfield Chodov na sobotu 5. prosince nezapomenutelný mikulášský zážitek pro celou rodinu. Na co se můžete těšit? Autem se vypravíte přímo na střechu Westfield Chodov, kde na vás bude čekat pekelná brána a za ní speciální show! Interaktivní dekorace, hudební a světelné efekty nebo čertí tanec spolehlivě navodí tu pravou pekelnou atmosféru. Do nebeských výšin pak malé koledníky povznesou známí čeští herci v roli andělů a Mikuláše, kteří šikovným dětem předají dárky. To vše z pohodlí vašeho auta, takže i ti nejzlobivější zůstanou v bezpečí před čertovským pytlem! Soutěžit o účast na mikulášské podívané na střeše Westfield Chodov z bezpečí vašeho vozu je možné na Facebooku centra Westfield Chodov.