Upozornění

S ohledem na současnu situaci si prosíme raději ověřujte u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. I když se maximálně snažíme, nemůžeme ručit za správnost všech zveřejněných termínů na kdykde.cz. Díky za pochopení.

GASK listopad - pusťte umění k sobě domů

Bohužel máme opět dočasně zavřeno, ale i tak pro Vás máme tolik potřebnou dávku umění!

GASK listopad - pusťte umění k sobě domů
  • Adresa:
    Barborská 51
    Kutná Hora 284 01

Prodloužili jsme pro Vás výstavu s názvem Josef Svoboda / Scénograf

k nedožitým stým narozeninám významné postavy světové divadelní scénografie Josefa Svobody. Malou ochutnávku z výstavy můžete zhlédnout zde:lick me!Click me

 

Prodlouženy budou rovněž výstavy Michal Škoda / Kontinuální doteky, Johana Střížková / The Great Oxidation Event a Fakticky / Fakticky.

Všechny výše zmíněné výstavy budou trvat 6 týdnů až 2 měsíce od znovuotevření naší galerie, abyste měli dostatek času k jejich návštěvě.

V letošním roce se bohužel mimo jiné musíme vzdát oblíbené akce ADVENT – DESIGN – GASK, na níž se naši návštěvníci mohli v loňském roce pokochat českým designem a bohatým doprovodným programem. Mezi pozvanými účastníky byli například Kateřina Reich, Lucie Tvrdíková, Tyformy, Bewooden, Prasklo nebo Mayda

Jako náplast jsme připravili velký soutěžní týden, během kterého můžete vyhrát krásné kousky právě od vybraných designérů. Sledujte od pondělí 23. 11. náš FACEBOOK a dozvíte se víc!

 

Přejeme Vám hodně zdraví a těšíme se na Vás v lepších časech!

Tým GASK