Upozornění

S ohledem na současnu situaci si prosíme raději ověřujte u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. I když se maximálně snažíme, nemůžeme ručit za správnost všech zveřejněných termínů na kdykde.cz. Díky za pochopení.

Zajímavé webináře Památníku Lidice

15.11.2020 – 15.12.2020, 23:59

I když právě není možné osobně navštívit vnitřní prostory Památníku Lidice, nevadí. Nabízíme možnost online seminářů s doprovodnými aktivitami. Absolvovat můžete webináře vycházející ze vzdělávacích programů Památníku Lidice nebo webináře zaměřující se na širší kontext lidické tragédie.

Zajímavé webináře Památníku Lidice
  • Adresa:
    Tokajická 152,
    Lidice, 273 54
Neváhejte nás kontaktovat! Domluvíme se na způsobu realizace webináře, popř. uzpůsobíme obsah webináře vašim potřebám. Webináře jsou určeny základním a středním školám.
 

Příběh obce Lidice

 
Prostřednictvím digitalizovaných materiálů historické sbírky získávají žáci přehledný a srozumitelný náhled do života obce Lidice a jejího osudu.
Na závěr žáci zpracovávají tematické kvízy, které jim umožní objevit doplňující informace a zasadit si historické události do kontextu.

 

Program je nutné objednat nejméně týden předem. V případě zájmu o webinář kontaktujte Mgr. Kamilu Smetanu Varaďovou na tel. 312 253 702, 778 735 785 nebo na e-mailu [email protected]