Upozornění

S ohledem na současnu situaci si prosíme raději ověřujte u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. I když se maximálně snažíme, nemůžeme ručit za správnost všech zveřejněných termínů na kdykde.cz. Díky za pochopení.

Online workshopy pro všechny, katalogy v e-shopu a Mariusz Szczygieł ve Vzducholodi

15.11.2020 – 22.11.2020, 23:59

Jedním z pilířů činnosti Centra DOX je vzdělávání a rozvoj kritického myšlení, které se hodí všem, od předškoláků po dospělé. Protože se vám teď nemůžeme věnovat přímo u nás, připravili jsme vzdělávací programy v online formátu. Naučte se, jak se bezpečně pohybovat ve světě internetu, jak využít chybu ve svůj prospěch nebo ocenit jinakost. 

Online workshopy pro všechny, katalogy v e-shopu a Mariusz Szczygieł ve Vzducholodi
  • Adresa:
    Poupětova 1
    Praha 7 170 00

 

Vzdělávání jako teambuilding

Hektický závěr roku, vánoční přípravy dlouho do noci, shánění dárků – nejeden z nás pak ocení malé „odfrknutí“ ve formě vánočního večírku. Letos to bude všechno jinak, ale poznat své kolegy v novém prostředí můžete i online – prostřednictvím našich workshopů zaměřených třeba na bezpečný pobyt a pohyb na internetu. Za co všechno platíte osobními daty a jak funguje nativní reklama? Odposlouchávají nás stroje a jak poznat fake? Napište nám, rádi vám řekneme víc a připravíme program na míru.

Loučíme se s výstavou ULTRASUPERNATURAL

Od května nás těšil velkolepý výstavní projekt umělců Barbory Šlapetové a Lukáše Rittsteina ULTRASUPERNATURAL. Teď můžete v 59 minutách navštívit přímo s umělci místo v neprostupné džungli vzdálené 13 000 kilometrů, připomenout si 11 výprav a neocenitelný pohled očima umění na poslední první kontakt.

Výstava končí, videoprohlídka zůstává.

Naše publikace a tašky online

 Široký výběr publikací o architektuře, umění a designu nejen od českých nakladatelů, knihy pro děti, časopisy, komiksy, ale i kuchařky a plakáty. To je naše knihkupectví Bendox, které znáte z prvního patra – a tento týden spustilo e-shop. Doporučujeme nepřehlédnout kategorii DOX, v níž najdete naše pevné tašky z biobavlny i katalogy k výstavám. A určitě potěší listopadová sleva – Bendox za výhodnější ceny nabízí všechny knihy, designový obchod DOX by Qubus zase veškeré zboží, od drobných šperků až po bytové dekorace.