Upozornění

S ohledem na současnu situaci si prosíme raději ověřujte u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. I když se maximálně snažíme, nemůžeme ručit za správnost všech zveřejněných termínů na kdykde.cz. Díky za pochopení.

ČARDÁŠOVÁ PRINCEZNA - Městské divadlo v Mostě

Jak to asi může dopadnout, když se knížecí ratolest Edwin zamiluje do hvězdy budapešťského nočního lokálu Orfheum Sylvy Varescu a chce se s ní oženit proti vůli otce, který mu za manželku nutí svou neteř Stazi, jež své srdce dala mladému hraběti Bonimu? 

ČARDÁŠOVÁ PRINCEZNA - Městské divadlo v Mostě
  • Adresa:
    Topolová 1278
    Most 434 01

Klasický operní čtyřúhelník proslulé libretistické dvojice Stein - Jenbach plný kálmánovsky nápadité roztancované hudby. Senzační úspěch, který měla tato opereta - rodná sestra pozdější Hraběnky Marici - se stal třiatřicetiletému skladateli v jistém smyslu osudným: Kálmán se totiž domníval, že se mu už nikdy nepodaří na něj navázat a od té chvíle už všechny další operety tvořil pod zorným úhlem právě nesmrtelné Čardášky. Inscenaci v režii Gustava Skály diriguje Tvrtko Karlovič.

Autor: EMMERICH KÁLMÁN
Režie: Gustav Skála