The Neighbourhood

I skupina The Neighbourhood je nucena z pandemických důvodů přesunout celé své plánované evropské turné včetně bratislavského koncertu, který měl být v AXA aréna NTC. Novým termínem je sobota, 27. listopad 2021. Místo zůstává nezměněno, zakoupené lístky jsou nadále automaticky v platnosti.

The Neighbourhood
  • Adresa:
    Príkopova 6
    Bratislava 831 03

Současně s příštím roce turné kapela dnes ohlašuje i vydání jejich čtvrtého alba, Chip Chrome & The Mono-Tones s jedenácti singly! Už nyní zveřejněn album se svými přehrání a zhlédnutí blíží ke krásnému číslu, 50 milionů, což dokazuje úspěch. Na albu se nacházejí dříve vydané single Pretty Boy, Devil 's Advocate, Cherry Flavoured a Middle of Somewhere. Album navazuje na jejich vydání z roku 2018, Hard To Imagine The Neighborhood Ever Changing, a obsahuje i píseň Lost in Translation, jejíž video vyšlo včera. "Chip Chrome přistál včas a ukázal se jako stříbrná podšívka pro The Neighbourhood." vyjádřil se zpěvák, Jesse Rutherforf,
k novému albu. Chip Chrome & The Mono-Tones považuje skupinu za zcela transformovanou na titulní postavy alba. Jesse znázorňuje Chip Chrome a zbytek skuoiny Mono-Tones. Název, který byl původně představen ve videu Middle of Somewhere z roku 2019, se rychle stal dalším znakem a inspirací kapely na tvorbu nového vývoje jejich zvuku a uměleckého projevu.