Upozornění

S ohledem na současnu situaci si prosíme raději ověřujte u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. I když se maximálně snažíme, nemůžeme ručit za správnost všech zveřejněných termínů na kdykde.cz. Díky za pochopení.

Podzimní Bazaar Festival ve tvém obýváku

20.10.2020 – 1.11.2020, 23:59

Možná si pamatujete situaci, kdy jsme v březnu poslali do světa zprávu, že se kvůli epidemiologické situaci a nařízením Vlády ČR náš festival přesouvá na podzim. Nyní zažíváme takové malé déjà vu, s tím rozdílem, že 6. ročník Bazaar Festivalu proběhne a začíná už v úterý 20. října ve 20:00!

Letošní Bazaar Festival máš možnost prožít z pohodlí svého domova. Přinášíme Ti špičkové inscenace a prožiješ setkání s našimi superhrdinkami skrze své obrazovky, a to v reálném čase. Po záznamech inscenací proběhne živý stream diskuzí s odborníky na daná témata, kterých se práce tvůrkyň dotýkají. Aspoň touto formou chceme zachovat určitou část „živě“ a zprostředkovat setkání mezi tvůrci a publikem. Jednotlivé události festivalu proběhnou takřka dle harmonogramu původního programu, dojde jen k nepatrným změnám v časech uvedení. Záznamy inscenací budou navíc s českými titulky a následné diskuze tlumočeny.