Upozornění

S ohledem na současnu situaci si prosíme raději ověřujte u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. I když se maximálně snažíme, nemůžeme ručit za správnost všech zveřejněných termínů na kdykde.cz. Díky za pochopení.

Virtuální prezentace výstavy DUO NEONE i osobní prohlídky v Trafo Gallery

16.10.2020 – 27.11.2020, 23:59

I přes nastalá opatření a uzavření galerie pro veřejnost jsme nainstalovali rok plánovanou výstavu obrazů a soch s použitím neonu s názvem DUO NEONE Michala Cimaly a Michala Škapy.

Virtuální prezentace výstavy DUO NEONE i osobní prohlídky v Trafo Gallery
  • Adresa:
    Pražská tržnice, Hala č. 14, Bubenské nábřeží 306/13,
    Praha 7, 170 00

Vernisáž spolu s performance obou Michalů jsme streamovali online, zde najdete zkrácenou verzi přenosu: https://fb.watch/1fDDXbAVGy/

Výstavu považuji za velmi vydařenou a ráda bych se s Vámi o ni podělila jak online virtuální prohlídkou: https://my.matterport.com/show/?m=pv5h5FVhyeL, tak osobně formou individuální schůzky, kterou si můžeme domluvit a já Vás výstavou s radostí provedu.

Pokud se budete chtít setkat s některým z autorů osobně, pro vydávání jejich grafických tisků máme naplánované celodenní výdajové okénko na čtvrtek 29. 10. s Michalem Cimalou a čtvrtek 5. 11. s Michalem Škapou.

Připravujeme také vydání doprovodné publikace, kterou při dobré vůli pokřtíme doufejme již společně v listopadu.