Upozornění

S ohledem na současnu situaci si prosíme raději ověřujte u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. I když se maximálně snažíme, nemůžeme ručit za správnost všech zveřejněných termínů na kdykde.cz. Díky za pochopení.

Laco Deczi & Celula New York

26.11.2020, 19:00 – 21:00

Listopadové jazzové dýchánky s Lacem Deczim a jeho kapelou Celula New York jsou už tradicí a výjimku neplánujeme ani letos. A zatímco na jaře jsme si ho mohli užít v rámci online rozhovoru s Tomášem Poláčkem, nyní k nám zavítá osobně!

Laco Deczi & Celula New York
  • Adresa:
    Národní 116
    Praha 1 110 00

Laco Deczi je jazzový trumpetista, skladatel, kapelník a také amatérský malíř. Už na začátku kariéry ho fascinoval živelnější jazzový výraz hard bopu, který byl protikladem téměř akademicky ukázněného jazzu západního pobřeží USA. Jeho celoživotním muzikantským hrdinou je trumpetista Clifford Brown, který tragicky zemřel roku 1956, bylo mu pouhých pětadvacet let.
V roce 1986 Laco emigroval do Spojených států amerických, kde si zahrál po boku mnoha jazzových velikánů (Elvin Jones, Bill Watrous, Junior Cook, Dave Weckl a Sonny Costanzo). Je také frontmanem kapely Celula New York, se kterou se představí právě u nás v Rock Café!