Upozornění

Přátelé, je to špatné, většina akcí je opět zrušena. Ověřte si raději přímo u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. Bohužel v této situaci nemůžeme ručit za správnost termínů a dostupnosti akcí uvedených na kdykde.cz. Díky za pochopení.

Premiérové krátké filmy z MFDF Ji.hlava: online a zdarma již od pondělí

19.10.2020 – 31.10.2020, 23:59

Ještě než vypukne Ji.hlava online, se mohou diváci již od 19. října naladit na festivalový program s filmy ze sekce Krátká radost. Všechny nominované krátké dokumenty uvedené ve světové nebo mezinárodní premiéře budou dostupné zdarma na DAFilms.cz až do 1. listopadu.

Diváci mohou rovněž svým hlasováním rozhodnout o vítězi jediné divácké ceny festivalu. Držitel Ceny diváků DAFilms získá online distribuci a propagaci v hodnotě 3000 EUR. Hlasování probíhá online až do 29. října, všichni účastníci hlasování budou zařazeni do slosování o roční předplatné na DAFilms a další festivalové ceny.

Exkluzivní uvedení filmů ze sekce Krátká radost je součástí rozsáhlé spolupráce s festivalem MFDF Ji.hlava, který letos ve spolupráci s DAFilms nabídne svůj kompletní program online.
 
Krátká radost online: https://dafilms.cz/program/863-short-joy-2020  (filmy na tomto odkazu budou zveřejněny až od pondělí 19. října)