Upozornění

S ohledem na současnu situaci si prosíme raději ověřujte u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. I když se maximálně snažíme, nemůžeme ručit za správnost všech zveřejněných termínů na kdykde.cz. Díky za pochopení.

NOC DIVADEL - OPERACE ARCHA - Malé divadlo

V době vrcholící jarní covidové pandemie, kdy byla všechna divadla zavřená, jsme pro naše diváky každý týden psali, inscenovali a hráli původní divadelní seriál Operace Archa, který se vždy v pátek vysílal na internetu. 

NOC DIVADEL - OPERACE ARCHA - Malé divadlo
  • Adresa:
    Zhořelecká 344/5
    Liberec 460 01

Šlo o fiktivní příběh odehrávajíc se v Liberci, který „uváděl věci na pravou míru“ a s velkou nadsázkou vysvětloval, proč mají lidé nosit roušky. V rámci letošní Noci divadel bychom rádi tento jedinečný projekt připomněli. Chystáme tedy jakousi zkrácenou verzi všech osmi dílů, ve které bychom diváky nechali nahlédnout do přípravy seriálu a ukázali jim divadlo in z trochu jiné stránky. Na jaře jsme všichni doufali, že v těchto dnech již bude pandemie zcela za námi, ale pravda je bohužel jiná. My přesto věříme, že humor, smích a nadhled nám pomohou všechny těžkosti překonávat snadněji. Noc divadel bude tak bude společným happeningem diváků i herců. Plánovali jsme, že to bude tečka za celou pandemií. Nebude, ale nevadí, snad se stane alespoň zábavným odlehčením uprostřed našeho společného běhu.