Upozornění

Přátelé, je to špatné, většina akcí je opět zrušena. Ověřte si raději přímo u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. Bohužel v této situaci nemůžeme ručit za správnost termínů a dostupnosti akcí uvedených na kdykde.cz. Díky za pochopení.

29. Svátky hudby odstartují v Rudolfinu

27.10.2020, 19:30 – 21:00

Slavnostní zahajovací koncert 29. ročníku cyklu Svátky hudby v Praze, Václav Hudeček a jeho hosté, se uskuteční opět v prostorách Dvořákovy síně Rudolfina a nabídne oblíbené a tradiční operní gala.

29. Svátky hudby odstartují v Rudolfinu
  • Adresa:
    Alšovo nábřeží 79/12
    Praha 1, 110 00

Hostitel Václav Hudeček tentokrát na pódiu představí mladé, ale již řadou úspěchů prověřené pěvecké naděje – sopranistku Lucii Kaňkovou a tenoristu Daniela Matouška, jejichž jména jsou však již v české hudbě dobře etablovaná. O instrumentální doprovod se postará vynikající PKF-Prague Philharmonia posílená o neméně zkušeného varhaníka Pavla Svobodu pod taktovkou Jana Chalupeckého. Slavnostní hudební menu večera láká na díla Bacha, Rossiniho, Mozarta či Respighiho. Koncert se uskuteční v úterý 27. října a vstupenky jsou v prodeji v předprodejních sítích Ticketportal a Colosseum Ticket a online přes webové stránky cyklu.

www.svatkyhudbyvpraze.cz.