Upozornění

S ohledem na současnu situaci si prosíme raději ověřujte u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. I když se maximálně snažíme, nemůžeme ručit za správnost všech zveřejněných termínů na kdykde.cz. Díky za pochopení.

Získejte až 9 000 Kč na vaše ubytování od Karlovarského kraje!

1.10.2020 – 31.12.2020, 23:59

Karlovarsko je světově proslulým krajem lázeňství a přírodních léčivých vod, které navrací životní energii a omlazují tělo i ducha. Jeho ráz ale kromě živých lázeňských měst utváří i bujná příroda, divoké hory nebo tajemné důlní štoly Národního geoparku Egeria, skrývající prastaré geologické bohatství naší planety.

Získejte až 9 000 Kč na vaše ubytování od Karlovarského kraje!

Hornické památky v saském a českém Krušnohoří jsou zapsány na Seznam světového dědictví UNESCO. Ať už sem zamíříte za relaxem nebo za aktivní dovolenou v sedle kola nebo na lyžích, můžete se spolehnout na kvalitní servis a péči, jakou si zasloužíte. Nechte se uchvátit krásou Karlovarského kraje při procházkách přírodními rezervacemi. Vezměte rodinu na výlet po naučné stezce a svěřte se do rukou obětavého personálu zdejších hotelů a penzionů. Zažijte okamžiky, na které se nezapomíná.

kv_zivy_kraj_05Sokolov_cyklo-50

Vyberte si z nabídky pobytových balíčků pro sebe a své blízké!

Odpoutejte se od starostí, ulevte tělu a načerpejte novou energii na jednom z relaxačních a wellness pobytů. Užívejte si tělové a obličejové rituály plné bylin, přírodních olejů nebo čokolády, masáže s nádechem orientu, saunování, vířivky a bazény. Vyberte se z antistresových programů pro manažery, beauty programů pro ženy či pobytů zaměřených na redukci nadváhy. Velkým hitem jsou i romantické wellness pobyty, které kromě relaxace nabízejí třeba projížďku koňským spřežením, privátní saunu a whirlpool, večeři při svíčkách nebo lahev vína.

kv_zivy_kraj_03-W-David Marvan

Navštivte Karlovarský kraj a získejte až 9 000 Kč na vaše ubytování!

Jestli ještě váháte nad návštěvou Karlovarského kraje, možná vás přesvědčí tato speciální nabídka. Z vašeho pobytu na 3-6 nocí můžete nyní získat zpět až 300 Kč za jednu osobu a noc. Více informací na www.ubytovanikarlovarskykraj.cz

Zajímavé tipy na výlety najdete na blog.zivykraj.cz.

1462-logo-zivy-kraj