Upozornění

Přátelé, je to špatné, většina akcí je opět zrušena. Ověřte si raději přímo u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. Bohužel v této situaci nemůžeme ručit za správnost termínů a dostupnosti akcí uvedených na kdykde.cz. Díky za pochopení.

Svátky hudby nabídnou Prague Cello Quartet

2.10.2020, 19:30 – 22:00

Inteligentní hudební humor, vkusná zábava, virtuozita, vášnivé nadšení, instrumentální akrobacie i šarm. To vše slibuje vystoupení populárního Prague Cello Quartetu 2. října v rámci cyklu Svátky hudby v Praze, Václav Hudeček a jeho hosté.

Svátky hudby nabídnou Prague Cello Quartet
  • Adresa:
    Dušní
    Praha 1 110 00

Čtveřice mladých cellistů představí originální úpravy nejen nejznámějších klasických skladeb, ale také filmových melodií a jazzových, rockových nebo popových hitů. Jejich cílem je bavit posluchače kreativními úpravami známých skladeb i vybraným humorem a bořit tak hranice mezi zábavou a klasickou hudbou. Svým složením nejen na české podmínky unikátní soubor nešetří vtipem, humornými scénkami i překvapivým zhudebněním netradičních skladeb při zachování svrchovaného muzikantského mistrovství. Václav Hudeček pozve tento výjimečný soubor na podium kostela sv. Šimona a Judy v Praze. Koncert přeložený z důvodů pandemických opatření je jiskřivým předznamenáním 29. ročníku, který bude zahájen 27. října v Rudolfinu.

Více informací na www.svatkyhudbyvpraze.cz.