Upozornění

Přátelé, je to špatné, většina akcí je opět zrušena. Ověřte si raději přímo u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. Bohužel v této situaci nemůžeme ručit za správnost termínů a dostupnosti akcí uvedených na kdykde.cz. Díky za pochopení.

Levandulové vinobraní v Levandulovém údolí

26.9.2020 – 27.9.2020, 23:59

ČAS TU PLYNE TAK NĚJAK KLIDNĚJI, PŘIROZENĚJI. PŘIJEĎTE. UVIDÍTE. Máme sklizeno a už se těšíme, jak společně oslavíme Babí léto v Levandulovém údolí Ochutnejte Levandulová vína, mojito, levandulové prosseco a náš Levandulový sekt.

Kromě skvělých produktů z naší letošní sklizně obohatíme vinobraní o vinnou stezku pro dospělé s kvízy, šiframi a tradicemi a svátky z období vinobraní. Trnkové koláče. Vinné klobásky. Nakládané zelí a houby. Pórkový i houbový krém. Bramborové placky a naše burgery s trhaným kachním i vepřovým masem. K oslavě sklizně patří tanec a hudba. S Janou Bagarovou okusíte Bollywood dance workshop. Tvořit BIO Levandulové produkty i dárky pro radost můžete v naší dílně. Čas u nás plyne tak nějak klidněji a přirozeněji. Teplé deky a ohniště nebudou chybět. Čerstvý vánek z Brdských lesů vám ošlehá tváře do růžova.