Upozornění

Přátelé, je to špatné, většina akcí je opět zrušena. Ověřte si raději přímo u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. Bohužel v této situaci nemůžeme ručit za správnost termínů a dostupnosti akcí uvedených na kdykde.cz. Díky za pochopení.

DIVADELNÍ KONSTELACE - Dejvické divadlo

1.10.2020, 19:30 – 21:30

Kouč a poradce Jan Bílý vychází ze své mnohaleté zkušenosti se systemickými konstelacemi, což je metoda, která nám umožní vidět skryté souvislosti a rozpoznat zákonitosti, kterými se často nevědomky řídíme.

DIVADELNÍ KONSTELACE - Dejvické divadlo
  • Adresa:
    Zelená 1084/15a
    Praha 6 16000

Divadelní konstelace

Večer v Anti.kvariátu, jímž nás provedou Jan Bílý společně s Martinem Myšičkou, bude ve znamení slavných příběhů. Možná i divadelních a možná právě těch, které jste viděli na jevišti Dejvického divadla.

Podíváme se na ně netradičně metodou rodinných konstelací. Martin Myšička nastíní hlavní zápletku dotyčného uměleckého díla a Jan Bílý pak za pomoci publika povede tak zvanou konstelaci, s jejíž pomocí se zábavnou, humornou, ale i psychologicky fascinující formou pokusíme podívat na to, co ještě hra skrývá. Každopádně se můžeme těšit na nezvyklý pohled na díla, o nichž jsme si mysleli, že je důvěrně známe...