Upozornění

Přátelé, je to špatné, většina akcí je opět zrušena. Ověřte si raději přímo u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. Bohužel v této situaci nemůžeme ručit za správnost termínů a dostupnosti akcí uvedených na kdykde.cz. Díky za pochopení.

TUBAROVKA + FANFÁN TULIPÁN - Městské divadlo Varnsdorf

Tubarovka hraje netradiční dechovou hudbu pro mladé i staré. 6členný dechový orchestr, soustředěný kolem charismatické zpěvačky Siny Bachmann a patřící k módní drážďanské scéně, hraje nezaměnitelný mix ragtime, jazzu a blues z počátku 20. století. 

 

TUBAROVKA + FANFÁN TULIPÁN - Městské divadlo Varnsdorf
  • Adresa:
    Partyzánů, 1442,
    Varnsdorf, 407 47

Důraz klade na klasicky osvědčené nástroje a osvědčený nápoj - výsledkem je Tubarovka té nejvyšší kvality, přírodní a bez přísad. ------ Fanfán Tulipán se na české hudební scéně pohybuje jž 10 let a svou tvorbu sama kapela označuje jako symbiózu jazzu, funku, šansonu a filmové hudby. Autorka skladeb, Eliška Vidomus, ráda pracuje s obrazotvorností, nechává se vést představami různých krajin nebo situací, ke kterým vytváří vlastní "soundtracky". Nejinak je tomu i na posledním albu Genius noci, ze kterého čiší tajuplnost a rafinovanost. Přijďte se o tom přesvědčit na koncert do pivovaru Kocour!

 

Vstupné: 200 Kč