Upozornění

Přátelé, je to špatné, většina akcí je opět zrušena. Ověřte si raději přímo u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. Bohužel v této situaci nemůžeme ručit za správnost termínů a dostupnosti akcí uvedených na kdykde.cz. Díky za pochopení.

Kde se rodí tanečníci - Nová scéna Národního divadla

24.9.2020, 18:30 – 19:30

Za léta své existence Taneční konzervatoř vychovala takové osobnosti jako je Jiří Kylián, Ivan Liška, Daria Klimentová nebo Jiří a Otto Bubeníčkovi. 

Kde se rodí tanečníci - Nová scéna Národního divadla
  • Adresa:
    Národní 1393/4
    Praha 1 110 00

Současný ředitel školy Jaroslav Slavický svým velmi racionálním a zároveň empatickým vedením probouzí v adeptech tanečního umění nejen taneční dovednosti, ale napomáhá i rozvoji jejich choreografického talentu.

Diváci snímku nahlédnou do zákulisí Taneční konzervatoře a podívají se na všechny druhy tanců, které se zde vyučují – klasický, moderní i lidový tanec. Dokument samozřejmě nezapomene ani na významné choreografy, tanečnice a tanečníky, kteří jsou s konzervatoří spjati. Příběhem se bude prolínat osoba Jaroslava Slavického, který je dobrým duchem tohoto ústavu. Režisér Martin Kubala se pokusil zachytit stále pulzující život Taneční konzervatoře, která přes všechna období žije svým múzickým životem.